Käännös sanasta "Nick Cave" kielelle suomi
Nick Cave on käännös sanasta "Nick Cave" suomi:ksi.
Nick Cave
-
Nick Cave
Ich habe aufgehört, Nick Cave zu hören, als ich den Bad Seeds beitrat.
En ole kuunnellut Nick Cavea, sen jälkeen kun liityin Bad Seedsiin.
-
Näytä algoritmisesti tuotetut käännökset
Automaattiset käännökset sanasta " Nick Cave " kielelle suomi
-
Glosbe Translate
-
Google Translate
Lisää esimerkki
Lisätä