Käännös sanasta "Crouching Tiger" kielelle suomi

Hiipivä tiikeri on käännös sanasta "Crouching Tiger" suomi:ksi.

Crouching Tiger

Crouching Tiger, Hidden Dragon

+ Lisätä

englanti - suomi sanakirja

  • Hiipivä tiikeri

    Hiipivä tiikeri, piilotettu lohikäärme

    You can't compare The Matrix with Crouching Tiger.

    Ei Matrix päihitä Hiipivää tiikeriä.

  • Näytä algoritmisesti tuotetut käännökset

Automaattiset käännökset sanasta " Crouching Tiger " kielelle suomi

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Lisätä

Käännökset sanasta "Crouching Tiger" kielelle suomi kontekstissa, käännösmuisti