Käännös sanasta "Freedom House" kielelle suomi

Freedom House on käännös sanasta "Freedom House" suomi:ksi.

Freedom House
+ Lisätä

englanti - suomi sanakirja

  • Freedom House

    In the ranking produced by Freedom House, Azerbaijan has the status of 'Not Free'.

    Freedom Housen luokittelun perusteella Azerbaidžan on "ei vapaa" valtio.

  • Näytä algoritmisesti tuotetut käännökset

Automaattiset käännökset sanasta " Freedom House " kielelle suomi

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Lauseet, jotka ovat samankaltaisia kuin "Freedom House" ja käännökset kielelle suomi

Lisätä

Käännökset sanasta "Freedom House" kielelle suomi kontekstissa, käännösmuisti