Käännös sanasta "Brigham Young" kielelle katalaani

Brigham Young on käännös sanasta "Brigham Young" katalaani:ksi.

Brigham Young
+ Lisätä

suomi - katalaani sanakirja

  • Brigham Young

    noun

    Brigham Young oli tällöin kahdentoista apostolin koorumin presidentti.

    En aquesta època Brigham Young era President del Quòrum dels Dotze Apòstols.

  • Näytä algoritmisesti tuotetut käännökset

Automaattiset käännökset sanasta " Brigham Young " kielelle katalaani

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Lisätä

Käännökset sanasta "Brigham Young" kielelle katalaani kontekstissa, käännösmuisti