Käännös sanasta "William James" kielelle katalaani

William James, James ovat suosituimmat käännökset sanasta "William James" kielelle katalaani.

William James
+ Lisätä

suomi - katalaani sanakirja

  • William James

    noun
  • James

    noun
  • Näytä algoritmisesti tuotetut käännökset

Automaattiset käännökset sanasta " William James " kielelle katalaani

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Lauseet, jotka ovat samankaltaisia kuin "William James" ja käännökset kielelle katalaani

Lisätä

Käännökset sanasta "William James" kielelle katalaani kontekstissa, käännösmuisti