Käännös sanasta "Al-Aqsa" kielelle saksa

Al-Aqsa-Moschee on käännös sanasta "Al-Aqsa" saksa:ksi.

Al-Aqsa
+ Lisätä

suomi - saksa sanakirja

  • Al-Aqsa-Moschee

    Jos Kaaba tuhottaisiin, lapsemme rakentaisivat sen uudelleen, ja jos al-Aqsan moskeija tuhottaisiin, rakentaisimme senkin uudelleen.

    Wenn die Kaaba zerstört würde, dann könnten unsere Kinder sie wieder aufbauen, und wenn die Al-Aqsa-Moschee zerstört würde, dann könnten wir sie wieder aufbauen.

  • Näytä algoritmisesti tuotetut käännökset

Automaattiset käännökset sanasta " Al-Aqsa " kielelle saksa

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Lisätä

Käännökset sanasta "Al-Aqsa" kielelle saksa kontekstissa, käännösmuisti