Käännös sanasta "Patrick Duffy" kielelle saksa

Patrick Duffy on käännös sanasta "Patrick Duffy" saksa:ksi.

Patrick Duffy
+ Lisätä

suomi - saksa sanakirja

  • Patrick Duffy

    Patrick Duffy sanoi ainoastaan sen mitä me kaikki ajattelimme.

    Patrick Duffy hat nur gesagt, was wir alle fühlen.

  • Näytä algoritmisesti tuotetut käännökset

Automaattiset käännökset sanasta " Patrick Duffy " kielelle saksa

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Lisätä

Käännökset sanasta "Patrick Duffy" kielelle saksa kontekstissa, käännösmuisti