Käännös sanasta "Pol Pot" kielelle saksa
Pol Pot on käännös sanasta "Pol Pot" saksa:ksi.
Pol Pot
-
Pol Pot
Enemmän kuin koskaan Mugabesta näyttää olevan tulossa Afrikan Pol Pot.
Mehr denn je scheint Mugabe zum Pol Pot Afrikas zu mutieren.
-
Näytä algoritmisesti tuotetut käännökset
Automaattiset käännökset sanasta " Pol Pot " kielelle saksa
-
Glosbe Translate
-
Google Translate
Lisää esimerkki
Lisätä