Käännös sanasta "Leo XII" kielelle englanti

Pope Leo XII on käännös sanasta "Leo XII" englanti:ksi.

Leo XII
+ Lisätä

suomi - englanti sanakirja

  • Pope Leo XII

  • Näytä algoritmisesti tuotetut käännökset

Automaattiset käännökset sanasta " Leo XII " kielelle englanti

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Lisätä

Käännökset sanasta "Leo XII" kielelle englanti kontekstissa, käännösmuisti