Käännös sanasta "Exxon Mobil" kielelle espanja

ExxonMobil on käännös sanasta "Exxon Mobil" espanja:ksi.

Exxon Mobil
+ Lisätä

suomi - espanja sanakirja

  • ExxonMobil

    Exxon Mobil on suuri - ilmastonmuutokseen liittyvän disinformaation rahoittaja.

    ExxonMobil ha subsidiado mucho la desinformación del cambio climático.

  • Näytä algoritmisesti tuotetut käännökset

Automaattiset käännökset sanasta " Exxon Mobil " kielelle espanja

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Lisätä

Käännökset sanasta "Exxon Mobil" kielelle espanja kontekstissa, käännösmuisti