Käännös sanasta "Grand Prix" kielelle japani

グランプリ, グラン・プリ ovat suosituimmat käännökset sanasta "Grand Prix" kielelle japani.

Grand Prix
+ Lisätä

suomi - japani sanakirja

  • グランプリ

    noun
  • グラン・プリ

    Grand Prix (elokuva)

  • Näytä algoritmisesti tuotetut käännökset

Automaattiset käännökset sanasta " Grand Prix " kielelle japani

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Lauseet, jotka ovat samankaltaisia kuin "Grand Prix" ja käännökset kielelle japani

Lisätä

Käännökset sanasta "Grand Prix" kielelle japani kontekstissa, käännösmuisti