Käännös sanasta "Nintendo DS" kielelle puola

Nintendo DS on käännös sanasta "Nintendo DS" puola:ksi.

Nintendo DS
+ Lisätä

suomi - puola sanakirja

  • Nintendo DS

    Nintendo DS - pelikonsoli, mutta sitä on muunneltu.

    To konsola gier Nintendo DS, lecz szczególnie zmodyfikowana.

  • Näytä algoritmisesti tuotetut käännökset

Automaattiset käännökset sanasta " Nintendo DS " kielelle puola

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Lauseet, jotka ovat samankaltaisia kuin "Nintendo DS" ja käännökset kielelle puola

Lisätä

Käännökset sanasta "Nintendo DS" kielelle puola kontekstissa, käännösmuisti