Käännös sanasta "Dylan Thomas" kielelle portugali

Dylan Thomas, Dylan thomas ovat suosituimmat käännökset sanasta "Dylan Thomas" kielelle portugali.

Dylan Thomas
+ Lisätä

suomi - portugali sanakirja

  • Dylan Thomas

    noun

    Dylan Thomas oli 15-vuotias, kun hän lopetti koulun.

    Dylan Thomas tinha 15 anos quando deixou a escola.

  • Dylan thomas

    noun

    Dylan Thomas oli 15-vuotias, kun hän lopetti koulun.

    Dylan Thomas tinha 15 anos quando deixou a escola.

  • Näytä algoritmisesti tuotetut käännökset

Automaattiset käännökset sanasta " Dylan Thomas " kielelle portugali

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Lauseet, jotka ovat samankaltaisia kuin "Dylan Thomas" ja käännökset kielelle portugali

Lisätä

Käännökset sanasta "Dylan Thomas" kielelle portugali kontekstissa, käännösmuisti