Käännös sanasta "Frans II" kielelle ruotsi

Frans II av Frankrike on käännös sanasta "Frans II" ruotsi:ksi.

Frans II

Frans II (Ranska)

+ Lisätä

suomi - ruotsi sanakirja

  • Frans II av Frankrike

    Frans II (Ranska)

  • Näytä algoritmisesti tuotetut käännökset

Automaattiset käännökset sanasta " Frans II " kielelle ruotsi

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Lisätä

Käännökset sanasta "Frans II" kielelle ruotsi kontekstissa, käännösmuisti