Käännös sanasta "Optimus Prime" kielelle ruotsi

Optimus Prime on käännös sanasta "Optimus Prime" ruotsi:ksi.

Optimus Prime
+ Lisätä

suomi - ruotsi sanakirja

  • Optimus Prime

    Sinun on mentävä takaisin Optimus Primen ja muiden luokse.

    Du måste till Optimus Prime och de andra.

  • Näytä algoritmisesti tuotetut käännökset

Automaattiset käännökset sanasta " Optimus Prime " kielelle ruotsi

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Lisätä

Käännökset sanasta "Optimus Prime" kielelle ruotsi kontekstissa, käännösmuisti