Käännös sanasta "Phil Spector" kielelle ruotsi
Phil Spector on käännös sanasta "Phil Spector" ruotsi:ksi.
Phil Spector
-
Phil Spector
Phil Spector on juuri tullut.
Vi är här utanför domstolsbyggnaden, där Phil Spector precis har gjort en spektakulär entré.
-
Näytä algoritmisesti tuotetut käännökset
Automaattiset käännökset sanasta " Phil Spector " kielelle ruotsi
-
Glosbe Translate
-
Google Translate
Lisää esimerkki
Lisätä