Käännös sanasta "Rolls-Royce" kielelle ruotsi
Rolls-Royce on käännös sanasta "Rolls-Royce" ruotsi:ksi.
Rolls-Royce
-
Rolls-Royce
Rolls Roycen helikopterimoottorin ympärille rakennettu hiilikuiturunko.
Kolfiber Chassi, byggd runt en Rolls Royce hellikopter jetmotor.
-
Näytä algoritmisesti tuotetut käännökset
Automaattiset käännökset sanasta " Rolls-Royce " kielelle ruotsi
-
Glosbe Translate
-
Google Translate
Lauseet, jotka ovat samankaltaisia kuin "Rolls-Royce" ja käännökset kielelle ruotsi
-
Rolls-Royce Merlin
Lisää esimerkki
Lisätä