Käännös sanasta "The Times" kielelle turkki

The Times, the times ovat suosituimmat käännökset sanasta "The Times" kielelle turkki.

The Times
+ Lisätä

suomi - turkki sanakirja

  • The Times

    The Times kirjoittaa, että useimmille ihmisille ”historia on pitkälti sitä, mitä he ovat viimeksi nähneet televisiosta”.

    The Times gazetesinin yorumuna göre, çoğu insan için “tarih, genellikle son zamanlarda televizyonda en çok gördükleri olaylardan” oluşmaktadır.

  • Näytä algoritmisesti tuotetut käännökset

Automaattiset käännökset sanasta " The Times " kielelle turkki

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Käännökset vaihtoehtoisella oikeinkirjoituksella

the times
+ Lisätä

suomi - turkki sanakirja

  • the times

    The Times kirjoittaa, että useimmille ihmisille ”historia on pitkälti sitä, mitä he ovat viimeksi nähneet televisiosta”.

    The Times gazetesinin yorumuna göre, çoğu insan için “tarih, genellikle son zamanlarda televizyonda en çok gördükleri olaylardan” oluşmaktadır.

Lauseet, jotka ovat samankaltaisia kuin "The Times" ja käännökset kielelle turkki

Lisätä

Käännökset sanasta "The Times" kielelle turkki kontekstissa, käännösmuisti