Käännös sanasta "Donald Trump" kielelle suomi
Donald Trump on käännös sanasta "Donald Trump" suomi:ksi.
Donald Trump
-
Donald Trump
C'est le discours de Donald Trump au sujet des Mexicains.
Donald Trump puhui siihen sävyyn ei mustista vaan meksikolaisista.
-
Näytä algoritmisesti tuotetut käännökset
Automaattiset käännökset sanasta " Donald Trump " kielelle suomi
-
Glosbe Translate
-
Google Translate
Lisää esimerkki
Lisätä